Спочатку, потрібно розібратись в чому різниця між двома поняттями. НМК - це абревіатура від "навчально-методичний комплект". Його мінімальний склад - це підручник + робочий зошит. В наших НМК є ще аудіододаток, методичний посібник для вчителя. До деяких НМК входять також книга для читання, зошит з граматики, відеододаток (або мультимедійний - це одне і те саме в нашому випадку).
ЕНМК – це дидактична система, в якій з метою створення умов для педагогічної активності, інформаційної взаємодії між викладачами та студентами інтегруються прикладні програмні продукти, бази даних, а також інші дидактичні засоби і методичні матеріали, що забезпечують та підтримують навчальний процес.
Звичайно, переваги ЕНМК у тому, що ЕНМК можуть користуватися студенти і їм не обов’язково конспектувати лекції, чим саме економиться час на парі, а вони можуть скористатися лекцією даною в електронному вигляді. Більш того, викладачу не потрібно перевіряти тести та оцінювати їх.
Так, безсумнівно це є значною перевагою, але як у будь-чого існуючого є і свої недоліки. Наприклад, до недоліків ЕНМК можна віднести необхідність програмного забезпечення для роботи з певним ЕНМК та набуття студентами спеціальних навичок маніпуляції мультимедійними ресурсами.
Я поділяю вашу точку зору. Звісно ж , НМК є доступними для студентів та викладачів, але це не означає, що вони повністю відповідають вимогам. Недоліками НМК можна вважати й те, що постійно потрібно носити з собою багато підручників, які входять до НМК, пошук у даних підручниках потрібного матеріалу.
Спочатку, потрібно розібратись в чому різниця між двома поняттями.
ОтветитьУдалитьНМК - це абревіатура від "навчально-методичний комплект". Його мінімальний склад - це підручник + робочий зошит. В наших НМК є ще аудіододаток, методичний посібник для вчителя. До деяких НМК входять також книга для читання, зошит з граматики, відеододаток (або мультимедійний - це одне і те саме в нашому випадку).
ЕНМК – це дидактична система, в якій з метою створення умов для педагогічної активності, інформаційної взаємодії між викладачами та студентами інтегруються прикладні програмні продукти, бази даних, а також інші дидактичні засоби і методичні матеріали, що забезпечують та підтримують навчальний процес.
ОтветитьУдалитьТак, а які ж тоді недоліки та переваги ЕНМК та НМК? Можете назвати кілька?
УдалитьЗвичайно, переваги ЕНМК у тому, що ЕНМК можуть користуватися студенти і їм не обов’язково конспектувати лекції, чим саме економиться час на парі, а вони можуть скористатися лекцією даною в електронному вигляді. Більш того, викладачу не потрібно перевіряти тести та оцінювати їх.
УдалитьТакож, важливо що, ЕНМК можна редагувати у будь-який час.
УдалитьПовністю погоджуюсь з Вашою думкою! А чи вважаєте Ви перевагами можливість навчатись самостійно та контролювати знання?
УдалитьТак, безсумнівно це є значною перевагою, але як у будь-чого існуючого є і свої недоліки. Наприклад, до недоліків ЕНМК можна віднести необхідність програмного забезпечення для роботи з певним ЕНМК та набуття студентами спеціальних навичок маніпуляції мультимедійними ресурсами.
УдалитьЯ поділяю вашу точку зору. Звісно ж , НМК є доступними для студентів та викладачів, але це не означає, що вони повністю відповідають вимогам.
УдалитьНедоліками НМК можна вважати й те, що постійно потрібно носити з собою багато підручників, які входять до НМК, пошук у даних підручниках потрібного матеріалу.
Отже, що ЕНМК так і НМК мають свої переваги та недоліки, тому кожен обирає саме те, що зручно йому.
ОтветитьУдалить